VIP сервіс

Ви власник приватного будинку, чи квартири, маленького кафе, чи великого супермаркету, офісного приміщення чи великого підприємства, і Вам постійно необхідно турбуватися про утримання в належному робочому стані систем тепло- та електропостачання, водопостачання та водовідведення, вентиляції та кондиціювання повітря, тощо.

Для запобігання виходу їх з ладу та аварійних ситуацій, значних матеріальних затрат при ремонті, значно дешевшим є регулярне проведення відповідних профілактичних робіт.

Якщо на великих підприємствах є цілі підрозділи, на які покладені дані обов'язки, то невеликим виробництвам,  офісам, кафе, ресторанам... як правило недоцільно в своєму штаті утримувати електрика, чи сантехніка.

Не завжди господар приватного будинку чи квартири, вміючи самостійно все полагодити, може знайти на це час, а отже вимушений щоразу шукати відповідних майстрів серед знайомих чи по рекламі.

Ми візьмемо на себе догляд за Вашим обладнанням, запропонувавши послугу абонентського обслуговування, переваги якого очевидні:

  • Ми проводимо регулярні профілактичні (оглядові), ремонтні, технічно-попереджувальні, випробувальні (з метою виявлення дефектів) , відновлювальні  роботи на електричному та теплотехнічному обладнанні, систем водопостачання та водовідведення з метою забезпечення безперебійної їх роботи, відновлення після виходу з ладу в результаті раптових аварій чи поломок.

  • При виникненні термінового ремонту, Ви обслуговуєтесь позачергово

  • Транспортні витрати не включаються у вартість робіт по обслуговуванню

  • Ви отримуєте постійно-діючу знижку на послуги, які можуть надаватись поза абонентського обслуговування

  • Ми підписуємо з Вами угоду, де вказуємо перелік та періодичність  проведення робіт, та чітко дотримуємось складеного графіку їх проведення

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта

ДП “Служба ремонту” має необхідні дозвіл та ліцензію у проведенні монтажних, пусконалагоджувальних та ремонтних робіт систем тепло-та електропостачання, водопостачання та водовідведення, вентиляції та кондиціювання повітря.

Для визначення вартості послуг по абонентському обслуговуванні, нам необхідно зробити попереднє дослідження Вашого об'єкту, для встановлення переліку та кількості обладнання.

Виїзд нашого майстра для такого дослідження та консультації - безкоштовний.

На сьогодні нам довірили обслуговування своїх об'єктів:

         Комплекс водних видів спорту   Аквапарк "ПЛЯЖ"


            Мережа супермаркетів "Сільпо"

                 ТзОВ "Бадер Україна"  
                     ПАТ "Ідеа Банк"


                    ДТЕП "ІСТ-Захід"


                          Торгова мережа «Фокстрот. Техніка для дому»