ЕлектрикЛьвів

Кожному з нас час від часу приходиться замінювати перегорілі лампочки в домашніх люстрах, ми кожного дня по декілька разів вмикаємо і вимикаємо електричні вилки в розетки — нічого складного в цьому немає. Але що робити, коли розетка не працює, освітлення не вмикається (хоч лампочку ми замінили на нову), або взагалі відсутня напруга в квартирі чи будинку? Своїми силами усунути несправність практично неможливо.


При роботі з електрикою небезпечним є не тільки безпосередній контакт з джерелом струму, але і надмірне перевантаження електромережі, яке виникає через підключення великої кількості електроприладів підвищеної потужності, внаслідок чого може статися загоряння, задимлення та інші вкрай небезпечні наслідки. Необхідно пам'ятати про важливість кваліфікованого проведення робіт з ремонту електрики, оскільки від правильного підключення електричних приладів залежить не тільки Ваше життя, але і здоров'я, життя і майно оточуючих нас людей.


Виклик електрика є невід'ємним етапом проведення будівельних чи ремонтно-монтажних робіт у квартирі, дачі або заміському будинку. У будь-якій споруді, де потрібне підключення електричних приладів, необхідне правильне конструювання електричної мережі, розрахунок передбачуваного навантаження, вибір типу і діаметру електропровідного кабелю, підбір і встановлення автоматичних захисних пристроїв.


Наприклад, до електричних приладів, що вимагають підвищеної уваги до якості проводів, відноситься електрична пральна машина, електричний чайник, мікрохвильова піч і навіть пилосос.


Саме тому роботи по ремонту електрики варто довірити кваліфікованим професіоналам, і скористатися послугами професіонала, який не тільки правильно усуне несправність, акуратно заізолює дроти, зробить підключення будь-яких електроприладів (наприклад, підключення пральної машини, люстри чи бра), але і порадить надійні варіанти підвищення безпеки при користуванні електрикою.

Детальніше

Час виконання: 30хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 100грн Додати в замовлення
Час виконання: 15хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 50грн Додати в замовлення
Час виконання: 10хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 30грн Додати в замовлення
Час виконання: 15хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 70грн Додати в замовлення
Час виконання: 15хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 70грн Додати в замовлення
Час виконання: 10хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 70грн Додати в замовлення
Час виконання: 15хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 70грн Додати в замовлення
Час виконання: 20хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 100грн Додати в замовлення
Час виконання: 15хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 100грн Додати в замовлення
Час виконання: 25хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 100грн Додати в замовлення
Час виконання: 15хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 90грн Додати в замовлення

Список замовлення:

Як зробити замовлення

 1. 1

  Ознайомтеся з переліком послуг, що надаються за обраною Вами спеціалізацією (сантехнік, електрик...)
 2. 2

  Вибравши з відповідного розділу необхідний Вам вид ремонту – натисніть «Додати в замовлення»

 3. 3

  Якщо перелік операцій, які Ви вибрали є вірним, вартість робіт і їх термін виконання Вас влаштовує, натисніть на кнопку «Оформлення замовлення».
 4. 4

  Заповніть поля з особистими даними, та натисніть кнопку "Відіслати замовлення".
 5. 5

  Наш менеджер зателефонує до Вас, по номеру, який Ви вказали, поставить уточнюючі запитання та узгодить з Вами дату і час приїзду майстра.
 6. 6

  Якщо Вас цікавить послуга, яка відсутня у нашому переліку, зробіть запит в електронному вигляді, описавши суть ремонту, і ми в найкоротші терміни дамо відповідь про можливість його виконання.
 7. 7

  Обов'язково ознайомтеся з умовами надання послуг ДП “Служба ремонту” !!!
Детальніше