СантехнікЛьвів

Надаємо послуги  по обслуговуванню, монтажу та ремонту котлів, колонок, електричних бойлерів та газових конвекторів. Мінімальний виклик майстра 150 грн.


Встановлення чи заміна сантехніки, для більшості з нас, є звичайною справою, оскільки вона оточує нас повсюди: у ванній кімнаті, на кухні, в туалеті. Приємно, коли все  працює справно. Але, на жаль, зустрічається і зворотня ситуація, а саме: протікає кран, зламалась система зливу бачка унітазу, забилася каналізація, не запускається котел, протікає сушка для рушників чи батарея опалення..., і такі несправності потребують негайного втручання вмілих рук майстра.

Технічний прогрес привів до того, що ремонт та монтаж сантехніки і системи опалення, перейшов виключно в область професіоналів. Якщо раніше відремонтувати змішувач, замінити унітаз, встановити душову кабіну чи душовий бокс, встановити ванну, зробити діагностику газової колонки чи котла могла людина без спеціальної освіти, то сьогодні зробити це дуже важко, бо існує серйозний ризик зламати дорогі вузли та елементи.

Навіть сама якісна і надійна сантехніка, яка неправильно встановлена, прослужить вам навряд чи довше, ніж «одноразові» зразки китайських виробників. А якщо мова йде про дорогу сантехніку елітних марок, то економія на її монтажі може привести до плачевних наслідків.

Заміна сантехніки - процедура не менш відповідальна, ніж монтаж нових приладів. Справа в тому, що заміна (демонтаж і монтаж) вимагає часткового або повної видозміни системи водопостачання і каналізації. Потрібно не тільки встановити необхідні перехідники, подовжувачі та розгалужувачі, але і зробити це правильно - під потрібним кутом, вибрати вірний діаметр труб і т.д. Все це під силу тільки досвідченим фахівцям. До речі, без спеціального інструменту зробити це буде практично неможливо.

Лікарі не втомлюються повторювати - хворобу дешевше попередити, ніж боротися з її наслідками. Те ж саме ми можемо сказати і про обслуговування сантехніки та системи опалення, водопостачання та водовідведення (каналізації). Погодьтеся, періодичний огляд даних систем набагато дешевший, ніж проведення ремонту в цілому будинку через трубу, що тріснула в системі опалення. Причому, всі аварійні ситуації трапляються в той час, коли вдома нікого немає.

Викликати сантехніка в “Службі ремонту” - дуже просто і зручно, адже для вирішення проблеми майстер приїде до Вас додому чи на роботу, в будь-який зручний для Вас час. Наші сантехніки-професіонали, здатні виконати будь-який об'єм робіт в найкоротші терміни, якісно та акуратно.

Детальніше

Час виконання: 10хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 60грн Додати в замовлення
Час виконання: 90хв Матеріал: +45.00грн Ціна послуги: 200грн Додати в замовлення
Час виконання: 120хв Матеріал: +22.50грн Ціна послуги: 200грн Додати в замовлення
Час виконання: 15хв Матеріал: +4.00грн Ціна послуги: 70грн Додати в замовлення
Час виконання: 30хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 40грн Додати в замовлення
Час виконання: 10хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 20грн Додати в замовлення
Час виконання: 10хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 60грн Додати в замовлення
Час виконання: 15хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 40грн Додати в замовлення
Час виконання: 25хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 40грн Додати в замовлення
Час виконання: 15хв Матеріал: +4.00грн Ціна послуги: 22грн Додати в замовлення
Час виконання: 20хв Матеріал: +4.00грн Ціна послуги: 80грн Додати в замовлення
Час виконання: 30хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 100грн Додати в замовлення
Час виконання: 10хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 35грн Додати в замовлення
Час виконання: 7хв Матеріал: +0.00грн Ціна послуги: 12.5грн Додати в замовлення

Список замовлення:

Як зробити замовлення

 1. 1

  Ознайомтеся з переліком послуг, що надаються за обраною Вами спеціалізацією (сантехнік, електрик...)
 2. 2

  Вибравши з відповідного розділу необхідний Вам вид ремонту – натисніть «Додати в замовлення»

 3. 3

  Якщо перелік операцій, які Ви вибрали є вірним, вартість робіт і їх термін виконання Вас влаштовує, натисніть на кнопку «Оформлення замовлення».
 4. 4

  Заповніть поля з особистими даними, та натисніть кнопку "Відіслати замовлення".
 5. 5

  Наш менеджер зателефонує до Вас, по номеру, який Ви вказали, поставить уточнюючі запитання та узгодить з Вами дату і час приїзду майстра.
 6. 6

  Якщо Вас цікавить послуга, яка відсутня у нашому переліку, зробіть запит в електронному вигляді, описавши суть ремонту, і ми в найкоротші терміни дамо відповідь про можливість його виконання.
 7. 7

  Обов'язково ознайомтеся з умовами надання послуг ДП “Служба ремонту” !!!
Детальніше